-
-
De Partij voor de Dieren in Leidschendam-Voorburg organiseert zaterdag 21 juni een zwerfafvalopruimactie rondom de the Mall of the Netherlands in Leidschendam.
Ideeën verzamelen voor een groener alternatiefMet de actie wil de lokale werkgroep een “groen boek” samenstellen met ideeën van omwonenden. Deze voorstellen dienen als alternatief plan dat aan de gemeente wordt voorgelegd.
Zij vinden dat met de bewoners onvoldoende wordt gesproken over hun ervaringen, maar ook wat betreft het zoeken naar oplossingen. Volgens de partij moet The Mall duurzamer, groener en zonder overlast worden. Nu is het zo dat de Mall daar het tegenovergestelde van is, naast veel zwerfafvaloverlast is the Mall teveel gericht op het autoverkeer, zo is er is geen groen dak, geen gebruik van zonnepanelen.
Actief in de wijk, hoop op raadszetelPartij van de Dieren maakt momenteel nog geen deel uit van de gemeente raad. Zij hopen volgend jaar een plek te krijgen in de gemeenteraad. De werkgroep is daarom regelmatig actief in wijken met onder andere zwerfafvalopruimacties waar een groep vrijwilligers schoon schip willen maken.
Daniel Tempelman, coördinator van de werkgroep in Leidschendam-Voorburg, was hierover te gast in Midvliet Actueel.
Luister het gesprek
hier terug.
Bron: Midvliet redactie
Verslag: Gaston Wallé