Radio: 107.2 FM | DAB+: kanaal 5C (DAB lokaal 33) | Ziggo kanaal 916 | Televisie: Ziggo kanaal 41 / KPN kanaal 1489 /Odido kanaal 877
Het festival Summerland in Stompwijk heeft zaterdagavond opnieuw veel bezoekers getrokken.
In deze derde aflevering van onze serie over de Open Tuinendag, georganiseerd door Groei & Bloei, nemen we een kijkje in de achtertuin van Ingrid en Peter.
Maar liefst 41 kinderen hebben zaterdagmiddag 20 juni meegedaan aan Hunted in Stompwijk.
Van vrijdag 17 tot en met maandag 20 juli staat Stompwijk weer volledig in het teken van de Stompwijkse Paardendagen.
s' Morgens vroeg op eerste Pinksterdag stonden ongeveer 600 enthousiaste deelnemers aan de start van de wandeltocht Rondom Stompwijk georganiseerd door IJsclub Nut & Vermaak.
In het glastuinbouwgebied van de Meeslouwpolder bij Stompwijk zijn dinsdag 12 mei extra controles uitgevoerd op mogelijke lekkages en lozingen van vervuild water.
Het oorlogsmonument van de 'Jolly Duck' in de polder van Zoeterwoude was maandag 11 mei het decor van een bijzondere geschiedenisles.
270 bewoners uit Stompwijk hebben een petitie ondertekend en een groep bewoners heeft die op maandagavond 11 mei aangeboden aan de gemeenteraad.
IJsclub “Nut en Vermaak” Stompwijk organiseert op eerste Pinksterdag zondag 24 mei, voor de dertiende keer de wandeltocht “Rondom Stompwijk”.
Burgemeester Martijn Vroom heeft maandagmiddag 4 mei een nieuw monument onthuld in Stompwijk.
In Stompwijk wordt dit jaar voor het eerst op 4 mei oorlogsslachtoffers herdacht bij een nieuw monument.
Stompwijk krijgt een eigen oorlogsmonument.