Op vrijdagavond 30 januari 2026 vindt in Voorburg de vijfde editie van het Geboorte Event Den Haag plaats.

Deze gratis informatiebeurs is bedoeld voor zwangeren en recent bevallen vrouwen uit Leidschendam-Voorburg, Den Haag en omstreken en biedt de mogelijkheid om in één avond kennis te maken met het volledige lokale aanbod aan geboortezorgprofessionals.

Het Geboorte Event wordt gehouden van 18.30 tot 21.00 uur in Wijk,- en dienstencentrum De Groene Loper aan de Van Royenstraat 2. Bezoekers kunnen hier op een laagdrempelige manier in contact komen met deskundigen op het gebied van zwangerschap, bevalling, kraamtijd en het eerste jaar van het ouderschap.

Nu de hoeveelheid informatie rondom zwangerschap en ouderschap sneller groeit dan ooit, wordt het voor (aanstaande) moeders steeds lastiger om te bepalen wat écht bij hen past. Het Geboorte Event speelt hierop in door een overzichtelijke ontmoetingsplek te bieden waar (toekomstige) ouders zich kunnen oriënteren, vragen kunnen stellen en bewuste keuzes kunnen maken.

Tijdens de informatiemarkt zijn diverse professionals uit de regio aanwezig. Bezoekers kunnen persoonlijk kennismaken, informatie inwinnen over cursussen, massages en andere ondersteunende diensten, en daarnaast ook leuke en praktische producten ontdekken. Ook ouders bij wie het kindje al is geboren zijn van harte welkom.

Om 20.15 uur vindt er bovendien een feestelijke loting plaats. Daarbij maken bezoekers kans op mooie prijzen, waaronder een draagzak en een elektrische borstkolf.

De informatiemarkt is gratis te bezoeken en de inloop start om 18.30 uur. Vooraf aanmelden is wel nodig en kan kosteloos via de website van het event.

 

Bron en foto: Geboorte Event Den Haag
Door: Karin van der Spek