-
-
Altijd al een ritje willen maken in een historische tram? Dat kan op Koningsdag, zaterdag 26 april.
Het Haags Openbaar Vervoer Museum (HOVM) rijdt op Koningsdag tussen 11.00 en 17.00 uur met trams uit de museumcollectie tussen Den Haag Centraal station en de binnenstad van Den Haag, van en naar vrijmarkten.
De trams vertrekken vanaf het Centraal Station in Den Haag via de route van lijn 17 naar de Frederik Hendriklaan, via de route van lijn 11 naar Scheveningen Haven.
Vanaf Scheveningen Haven rijden de trams via de route van lijn 11 naar Station HS, en vervolgens weer terug naar het Centraal Station.
Tickets voor de trams kunnen alleen bij het instappen in de tram worden gekocht bij de conducteur. Betalen kan alleen met pinpas of creditcard. (Betalen met contant geld is helaas niet mogelijk.)
Met een enkele rit ticket kan vanaf elke halte in het centrum naar elke halte in omgeving Statenkwartier / Scheveningen / Duinoord worden gereisd - of andersom. Met een retourticket kan een hele rondrit worden gemaakt.
Let op: Overstappen tussen de historische trams is niet mogelijk met één ticket. Bij instappen moet dus altijd een nieuw kaartje worden gekocht.
Kosten?:
Een enkele rit kost 3,50 euro (12+) of 1 euro (kinderen 4 t/m 12 jaar).
Kinderen jonger dan 4 jaar reizen gratis mee.
Een retour kost 5 euro (12+) of 1,50 euro (kinderen 4 t/m 12 jaar).
Kinderen jonger dan 4 jaar reizen gratis mee.
Meer informatie, welke tram op welke route rijdt, (dienstregeling) zijn te vinden op de website:
www.hovm.nl
Door: Nahira Martina
Foto: HOVM