Op donderdag 30 maart om 08:00 en om 18:00 uur is de herhaling van Midvliet Actueel met de volgende onderwerpen:

- Leidschendam-Voorburg kampt ook 20 jaar na de opening van de Sijtwendetunnel nog steeds met flinke verkeersproblemen, we praten erover met het CDA-gemeenteraadslid Lieke Muller;
- veel verkeer heeft ook invloed op de luchtkwaliteit, de Citizen Sciencegroep Luchtkwaliteit Leidschendam-Voorburg heeft onlangs een speciale website gelanceerd, Henk Thomas en Wynfrith Meijwes vertellen welke informatie hierop allemaal te vinden is;
- het is voorjaar en dus kunnen we weer wat vaker een terrasje pikken en de gemeente Leidschendam-Voorburg haar terrassenbeleid verruimd, Ellen Barquichon van Restaurant Le Barquichon uit de Voorburgse Kerkstraat geeft een eerste reactie;
- het VVD-gemeenteraadslid Ole Heil verlaat de raad binnenkort, omdat hij naar Gelderland verhuist; we blikken met hem terug op zijn politieke periode in de gemeente;
- van 21 t/m 30 april zal van Velsen Rally Sport uit Stompwijk deelnemen aan de Morocco Desert Change, vrijdagavond wordt het team gepresenteerd en wij bellen alvast met Aad van Velsen.

Midvliet Actueel wordt herhaald op donderdag 30 maart tussen 08:00 en 09:00 uur en 18:00 en 19:00 uur. Het programma is na afloop ook te beluisteren via de rubriek uitzending gemist radio op www.midvliet.nl.
Midvliet Actueel is een productie van Hans Biard (redactie en regie), Robert de Bok (techniek), Irene Batelaan (regie) en Tom (gastenontvangst en fotografie).

Hans Biard
                                  Hans Biard praat je weer bij over de achtergronden van het lokale nieuws, met natuurlijk de mooiste muziek van toen en nu.